Aylık 130TL’nin üstünde elektrik tüketen herkes elektrik aboneliği için EOS Enerji’nin sunduğu ucuz elektrik çözümlerinden faydalanabilir. EOS Enerji, her an ulaşılabilirliği ve birebir iletişimi ile müşterilerine son derece ilgili bir hizmet sunmaktadır. Türkiye’de birçok elektrik şirketi olmasına karşın EOS Enerji size ucuz elektrik tarifesi sunar. EOS Enerji, kendisi ile iletişime geçen müşterilerine özel bir teklif hazırlayarak ihtiyacını bir an önce gidermek için çalışır. İster elektronik posta yolu ile ister telefon ile indirimli elektrik kullanımına geçmek cep telefonu operatörünüzü değiştirmek kadar kolay ve kısa sürer.

EOS Enerji, Güneş’ten aldığı güveni kesintisiz enerji üretimi olarak müşterilerine iletmektedir. 74.93 milyonluk nüfusa sahip Türkiye’de her an hayatın içinde olmak için tüm enerjisini hizmetine yansıtan EOS Enerji, son derece güvenilir bir müşteri anlayışı ile beklentileri en üst seviyeye çıkaracak ve tüm beklentileri karşılayacak kalitede hizmet sunarak ucuz elektrik dağıtımında lider olmayı hedeflemektedir.

EOS Enerji müşterisi olmanın verdiği ayrıcalığı hayatı kesintisiz yaşarken hissedin diye sizi bekliyoruz. İleri teknoloji odaklı güneş enerjisi sağlayıcısı olarak insan ve çevre odaklı bir şirket olmanın verdiği heyecan ile yaşanabilir bir Dünya hayalimizi bütün enerjimiz ile sizler için gerçekleştiriyoruz.